укррус

Телефони у Новомосковську

  Автокрісла Оренда Новомосковськ


  За нормами безпеки дитина повинна знаходитися в автомобілі в спеціальному автокріслі аж до 10-12 років. Для самих маленьких діток це правило повинно виконуватися обов'язково.

  В сучасному світі діти з перших місяців життя стають мандрівниками разом зі своєю сім'єю. І завдання батьків подбати щоб малюкові було не тільки комфортно, але і безпечно в автомобілі. А це забезпечується правильно підібраним автокріслом.

  Використання автокрісла це прояв турботи до дитини.

  Дитячі автокрісла діляться на групи по вазі віку дитини . Розподіл на групи дозволяє підібрати модель відповідно до ваги дитини.

  Автокрісло групи 0 - це автолюлька, яка призначена для новонароджених, також для дітей з маленькою вагою, яка оснащена внутрішніми ременями безпеки. Автолюлька встановлюється на задньому сидінні проти ходу руху і фіксується штатним ременем безпеки автомобіля.

  Автокрісло групи 0 +  (переноска) призначена для малюків від народження приблизно до року. Крісло має внутрішні п'ятиточкові ремені безпеки і зручну ручку для перенесення малюка. Автокрісло встановлюється обличчям проти руху автомобіля для того, щоб розвантажити тендітну шийку і хребет немовляти. 

  автокрісло групи 1 призначене для дітей, які впевнено сидять, приблизно від 1 року. Встановлюється обличчям по ходу руху. Сидіння повинно мати внутрішні п'ятиточкові ремені, а також зручний нахил для сну.В автокріслі групи 1 дитина може перебувати до того часу, поки не буде важити 15-18  

  Автокрісло групи 2 розраховане на дітей від 3 до 7 років. Сидіння цієї групи найчастіше поєднуються з групою 3.

  Автокрісло групи 2-3 призначене для дітей від 3 до 12 років. Воно не має внутрішніх п'ятиточкових ременів, тому дитина кріпиться за допомогою штатного ременя безпеки, який пропускається через спеціальні напрямні. & Nbsp;

  Автокрісло групи 3(бустер) це сидіння без спинки. Бустер має тверду конструкцію, підлокітники і спеціальні напрямні для ременя безпеки. Їх використання можливо, якщо дитина вже високий (зростання більш 130-135 см).

  Коли Вам може знадобитися автокрісло напрокат:

  • якщо ви хочете протестувати автокрісло перед покупкою,
  • якщо до вас в гості приїжджають гості з дитиною і вам потрібно їх зустріти на вокзалі,
  • якщо ви зібралися у відпустку, а автокрісла у вас немає, або ж ваша дитина вже зросла з нього,
  • якщо поки що не дозволяє бюджет зробити таку дорогу покупку.


    В нашому прокаті Baby Service ви зможете підібрати автокрісло, яке найбільш точно підійде для вашої дитини, враховуючи його вік і вага. 

   Також ви можете забронювати вподобане вам автокрісло на певну дату, для цього необхідно внести передоплату на карту Приват Банку і ви будете впевнені, що даний товар буде чекати саме вас!

   Замовлення приймаються за телефонами без вихідних з 9:00 до 20:00

   Доставка замовлень:

   Понеділок - неділя: з 09:00 до 18:00

    Телефон:+38 095 844 70 07 (Viber)

   Телефон:+38 096 792 70 07

   Телефон:+38 073 209 77 27