укррус

Телефони у Новомосковську

  Стрибунці Fisher Price "Тропічні друзі"
  Стрибунці Fisher Price
  Як це працює?

  Доставка: 30 грн

  Умови прокату

  Ви вносите

  авансовий платіж:

  600.00 грн

  - якщо у нас вперше;

  500.00 грн

  - якщо користувалися нашими послугами;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  За тиждень

  250 грн

  За 2 тижні:

  300 грн

  Користуєтесь 1 місяць

  450 грн

  Користуєтесь більше місяця, за добу

  15 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Стрибунці Fisher Price "Джунгли" Оренда Новомосковськ

   

  Стрибуни Fisher Price Тропічні друзі розраховані на діток від 5 місяців, максимум до 11 кг, використовуйте наші стрибуни тільки в тому випадку, якщо ваш малюк вже тримає голову у вертикальному положенні. Стрибуни Fisher Price розвивають опорно-руховий апарат дитини і покращують рухові функції та координацію малюка.

  Стрибуни складаються з міцної конструкції, так що це абсолютно безпечно для дитини. Яскраві і барвисті іграшки: безпечне ігрове дзеркальце, прорізувач слоненя, брязкальце Мавпочка, барабан, інтерактивний водоспад, рухлива черепашка, що знаходяться на стрибунцях, розважать вашого малюка і доставлять йому максимум позитивних емоцій. З дитячими стрибунами Fisher Price ваша дитина буде розвиватися легко і невимушено з великим задоволенням.

  Підвісне сидіння, яке кріпиться до 3-м планок, обертається на 360 градусів, щоб дитина могла дотягнутися до будь-яких іграшок, розташованих по колу. Відповідно до зростання малюка, крісло можна встановити в одну з 3-х позицій. У процесі ігор дитина також буде розвивати звуко- і сприйняття кольорів, зміцнювати кістково-м'язовий апарат. Знімне, поворотне сидіння зроблено під Лева. Під час стрибків активуються звукові та світлові ефекти. Пружини дитячих стрибунців покриті тканиною.
  Розміри: 95 x 83 x 93 см.