укррус

Телефони у Новомосковську

  Крісла- гойдалки Оренда Новомосковськ


  Шезлонг це переносне крісло, в якому дуже зручно переносити малюка по квартирі, або взяти його з собою в поїздку. Поклавши малюка в шезлонг, мама може готувати їсти, або займатися своїми справами, а дитина, в цей час, буде спостерігати за нею, спати, або гратися, перебуваючи в своєму шезлонгу, який можна поставити навіть на кухонному столі, він займає дуже мало місця, але при цьому, має масу позитивних якостей.

  Шезлонг дуже легкий і компактний, крім того, у більшості моделей, спинка регулюється по висоті, тому, такі шезлонги розраховані для діток від народження і до 2- 3 років. Дуже важливо, що крісла - качалки мають надійні ремені безпеки, які не дозволять навіть дуже активному малюкові випасти з нього. Вони заспокоюють малюка, так як при найменшому його русі починають погойдатися, а деякі з них ще й оснащені спеціальним вібруючим пристроєм, музикою, дугою з іграшками.

   

  Електронна гойдалка, на відміну від шезлонгів, працює від батарейок, в них можна встановлювати час похитування і ступінь похитування. Ці гойдалки легко скласти і перенести в зручне для вас місце.

  Гойдалки дуже добре заспокоюють і заколисують малюків, це дає мамі можливість відпочити і зайнятися своїми справами, одночасно поглядаючи на свого малюка, якщо звичайно ви розташували гойдалку з дитиною в місці свого перебування. Якщо ні, можете замовити у нас напрокат радіо або відеоняню . Якщо малюк і засне в цій гойдалці, то сміливо можна його там і залишити, не перекладаючи його в ліжечко, бо практично всі гойдалки мають сидіння анатомічно зручні для малюка, які легко регулюються.

  У нашому прокаті Baby Service в Новомосковську запропоновано багато моделей шезлонгів, гойдалок, крісел- гойдалок. Телефонуйте і ми допоможемо вам зробити найбільш правильний вибір.

   

  Замовлення приймаються за телефонами без вихідних з 9:00 до 20:00

  Доставка замовлень:

  Понеділок - неділя з 09:00 до 18:00

  Телефон:+38 095 844 70 07 (Viber)

  Телефон:+38 096 792 70 07

  Телефон:+38 073 209 77 27