укррус

Телефони у Новомосковську

  Ліжечка Прокат Новомосковськ

  Здоровий дитячий сон може бути тільки тоді, коли комфортно не тільки дітям, а й батькам. Це забезпечує наявність дитячого ліжечка в вашому домі. Ну і звичайно ж бажання і згода малюка в ній спати! Звичайно ж ліжечко можна купити, адже воно знадобиться вам надовго. Але бувають випадки, коли краще взяти її напрокат.

  Коли Вам може стати в нагоді послуга ліжечка напрокат

  • Якщо ви їдете у відпустку, то зручніше за все буде взяти ліжечко в оренду, а не везти з собою ваше ліжечко, займаючи місце в багажнику, або тягати її з собою по маршрутках, поїздах, літаках і тд.
  • Якщо до вас приїжджають гості з маленькою дитиною з іншого міста, країни - допоможіть полегшити їм відпустку, забронюйте і візьміть напрокат все, що необхідно дитині: коляску , ліжко-манеж або ліжечко, стільчик для годування та інше, а гості будуть вам за це дуже вдячні!
  • Якщо ви самі їдете в Новомосковськ до друзів, бабусі, на турбазу - зателефонуйте нам в Baby Service і ми допоможемо зробити ваш відпочинок найбільш приємніше, вирішивши проблему з вашим багажем.
  • Якщо раптом ви замовили ліжечко в якомусь інтернет-магазині, але доставка її затрималася - візьміть ліжечко в оренду на цей час.
  • Якщо ви не впевнені, що ваша дитина буде спати в ліжечку, адже дуже багато діток сплять з батьками, а ліжечко виконує функцію декору. І вартість ліжечка на сьогоднішній день не маленька.

    

   У комплекті з ліжечком ми надаємо матрац і непромокальний наматрацник, за які вам не доведеться доплачувати або ж купувати.

   Якщо хоч один з цих пунктів відповідає вашій ситуації - то чекаємо ваших дзвінків. Ми можемо забронювати ліжечко для вас на будь-яку дату. Погодьтеся, це дуже зручно!

   До обраного вами ліжечка, також можна орендувати  мобіль , який обов'язково припаде до душі вашій дитині, а мелодії мобіля допоможуть їй заснути.

   Також можемо запропонувати вам взяти в оренду відеоняню або радіоняню , що дозволить вам бути в курсі чим займається ваш малюк, навіть якщо він знаходиться в іншій кімнаті, спить або грає з іграшками.

   Телефонуйте, пишіть, ми завжди з радістю готові Вам допомогти.

   Ваш прокат дитячих товарів Baby Service в Новомосковську.