укррус

Телефони у Новомосковську

  Небулайзери, Інгалятори Оренда Новомосковськ

  Небулайзер - це прилад, який перетворює рідину з ліками в аерозоль, в туман. Небулайзерная терапія -це введення в бронхи лікарських речовин у вигляді аерозолю дрібних крапельок рідких лікарських засобів, зважених у повітряному середовищі.

  Перевага небулайзерної терапії полягає в більш швидкому створенні високих, необхідних для лікування концентрацій лікарських речовин, саме в осередку ураження. Ліки надходять швидко, інтенсивно впливають, при цьому збільшується активна поверхня взаємодії зі слизовою оболонкою бронхів і легенів, і зростає ефективність лікування.

  Аерозолі лікарських препаратів розріджують мокротиння і сприяють її виведенню, зменшують набряк і запалення слизової оболонки дихальних шляхів, регулюють ступінь зволоження дихальних шляхів.

   Інгаляція аерозолів ефективний спосіб доведення ліків в дихальні шляхи.

  • По-перше це можливість швидкого впливу на запалення в слизових оболонках.
  • По-друге, інгалююча речовина практично не всмоктується в кров і не має побічної дії на інші органи, як у випадках з таблетками або ін'єкціями.

  На сьогодняшній день це найбільш ефективний метод терапії органів дихання, загострення бронхіальної астми та хронічних обструктивних захворювань легенів.

   

  Для очищення повітря і поверхонь ви можете також орендувати у нас кварцову лампу і для

  внутриполостного кварцування ЛОР-органів (вухо, горло, ніс) - тубус кварц .

  Замовлення приймаються за телефонами без вихідних з 9:00 до 20:00

  Доставка замовлень:

  Понеділок - неділя: з 09:00 до 18:00

  Телефон: +38 095 844 70 07 (Viber)

  Телефон: +38 096 792 70 07

  Телефон: +38 073 209 77 27