укррус

Телефони у Новомосковську

  Розвиваючі Іграшки Оренда Новомосковськ

  Розвиваючі Іграшки 

  На сьогоднішній день розвиваючі іграшки дуже популярні і виконують ряд важливих функцій, які допомагають діткам вивчити навколишній світ.

  Розвиваючі іграшки допомагають діткам поліпшити фізичні здібності, моторику, логіку, пам'ять, вміння правильно говорити, тим більше що це все цікаво і не нудно для дитини. 

  В нашому прокаті Baby Service є дуже багато яскравих, барвистих, цікавих іграшок, таких відомих фірм як Fisher Price, Chicco, Bright Starts, Kiddieland, WinFun точно сподобаються Вашій дитині. Вам не доведеться витрачати купу грошей на покупку іграшок в магазині, тим більше, що діткам вони дуже швидко набридають і через якийсь час вони захочуть нову. А у нас Ви можете взяти на прокат будь-які іграшки хоч на тиждень, хоч на місяць, до тих пір, доки Ваш малюк не награється, тим самим заощадивши в рази сімейний бюджет!

  Як Baby Service в Новомосковську доглядає за іграшками, які здає в оренду:

  всі наші іграшки проходять дезінфекцію після кожного клієнта, у нас самих є діти і ми знаємо на скільки це важливо !!! Ми не використовуємо шкідливих хімічних речовин, всі наші іграшки обробляються парогенератором Karcher, так як саме цей метод здатний вбити 99,99% бактерій.

  Всі іграшки малюків можна об'єднати в групи по виду матеріалів, з яких вони виготовлені.

  • пластмасові та гумові іграшки;
  • м'які іграшки;
  • іграшки з батарейками.

    

   Для кожного виду іграшок ми використовуємо певний вид догляду, а саме:

   Пластикові та гумові іграшки достатньо раз в тиждень ретельно помити щіткою і дитячим милом, а потім добре прополоскати - це оптимальний варіант для захисту малюка від бруду та інфекцій. Після миття їх необхідно добре просушити.

   Іграшки, якими грається малюк на вулиці, вимагають більш ретельного догляду, так як, в багатьох випадках, вони є носіями інфекцій. Такі іграшки рекомендується очищати набагато ретельніше, використовуючи  дитячу безпечну біохімію.

   М'які іграшки можна випрати за допомогою дитячого мила руками, або можна завантажити їх в машину, вибрати делікатне прання і, додавши дитячий порошок, випрати. Очистити м'які іграшки від пилу можна і за допомогою парогенератора - абсолютно безпечний вид обробки іграшок. Обробка паром дитячих м'яких іграшок дозволить постійно підтримувати їх чистими і привабливими. Пар під високою температурою вбиває пилових кліщів і більшість шкідливих мікроорганізмів.

   Однак існують іграшки з третьої категорії,  оснащені батарейками.

   Так як для таких іграшок категорично заборонений контакт з водою, то використовувати способи обробки, зазначені вище не можна.

   А в таких випадках фахівці рекомендують поміщати іграшки в прозорий пакет і на пару днів в морозилку. Справа в тому, що низькі температури повністю знищують більшість бактерій, які можуть стати збудниками небезпечних захворювань, крім цього і яйця паразитів також гинуть при таких умовах утримання.

   Тому ви можете спокійно приходити до нас за новими іграшками для своїх дітей.

   З любов'ю до Вас і Ваших діток !!!

   Baby Service Новомосковськ