укррус

Телефони у Новомосковську

  Рюкзаки та Слінги Оренда Новомосковськ


  Ерго-рюкзаки - це чудові пристосування, в яких малюки сидять, а не висять і навантаження припадає на стегна, а не на промежину. Це так звані слінгоподобні або ергономічні рюкзаки.  Діти сидять фізіологічно, широко розвівши ніжки, вони дуже зручні для дорослих, томц що вага дитини, розподіляється рівномірно, і завдяки широкому поясу лягає на стегна, розвантажуючи плечі і спину мами.

  Легко і зручно носити в слінгорюкзаці малюків за спиною. Ну і звичайно, дуже сподобається татові за строгість ліній і відсутністю довгих лямок!

   

  Якщо у дитини проблема з суглобами, то для Вас підійде слінг c кільцями або слінг-рюкзак, які  є відмінним засобом для профілактики дисплазії! Вчені помітили, що діти в Азії і Африці, де слінгами користуються по сьогоднішній день, діти практично не страждають дисплазією. 

  Слінг з кільцями розрахований на дітей від народження і до 2-3 років. У слінгу з кільцями дуже зручно годувати малюка груддю. В такому слінгу малюка можна носити на спинці, на боці і на животі. Особливість слінга з кільцями - відсутність розміру, тобто носити можете не тільки ви, а й тато, бабуся та інші.