укррус

Телефони у Новомосковську


  Эрго-рюкзак з льону Nashsling - Ажур
  Эрго-рюкзак з льону Nashsling - Ажур
  Як це працює?

  Доставка: 30 грн

  Умови прокату

  Ви вносите

  авансовий платіж:

  300.00 грн

  - якщо у нас вперше;

  200.00 грн

  - якщо користувалися нашими послугами;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  За тиждень

  100 грн

  За 2 тижні:

  150 грн

  Користуєтесь 1 місяць

  200 грн

  Користуєтесь більше місяця, за добу

  7 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Эрго-рюкзак з льону Nashsling - Ажур

  ПАРАМЕТРИ Висота спинки (бортик опущений) - 37 см.

  Висота спинки (бортик піднятий) - 46 см.

  Ширина спинки (під попою дитини) - 38 см.

  Ширина спинки (в місці з'єднання з поясом) - 34 см.

  Ширина поясу на стегнах (по центру) - 14 см.

  Довжина поясу на стегнах - 66-120 см.

  Максимальна довжина плечових лямок - 110 см.

  Рюкзак виготовлений з натуральної шарфовие тканини (лён100%). Призначений для носіння діток від 4 місяців до 3-х років. Спеціальна конструкція рюкзака допомагає розташувати дитини в правильному фізіологічному положенні. Дозволяє носити дитину в трьох положеннях: - спереду обличчям до себе; - на стегні; - за спиною. Вікові показники: 1) положення "спереду обличчям до себе" - з 4-х місяців (6-7 кг., 62-65 см.) - до 3-х років (20 кг.) 2) положення "на стегні" - з 6 місяців - до 3-х років (20 кг.) 3) положення "за спиною" - з 8 місяців - до 3-х років (20 кг.)

  Паралельні плечові лямки допомагають рівномірно розподілити навантаження по спині дорослого, плечові лямки між собою фіксуються сполучної стопою яка регулюється. Міцний стегнах пояс забезпечує додаткову підтримку для нижньої частини спини дорослого. Стропи на плечових лямках регулюються, що дозволяє використовувати рюкзак дорослому з будь-якою комплекцією, зріст дорослої не впливає на комфорт і правильне положення дитини в рюкзаку. У нижній частині спинки рюкзака вшиті м'які бортики, які запобігають натирання під колінами у малюка.

  Ерго-рюкзак з шарфової тканини має спеціальний м'який бортик, який гудзиками фіксується в два положення. У положенні дитини "спереду обличчям до себе" з 4-х місяців бортик забезпечує додаткову підтримку для голови малюка. Коли дитина підросла піднятий бортик збільшує довжину спинки рюкзака тим самим фіксує положення дитини. Якщо малюк заснув в рюкзаку, ви можете підняти борт і зафіксувати його на верхні гудзики. Усередині цього бортика, в кишеньці на блискавки, знаходиться капюшон, яким ви зможете прикрити дитини під час сну, годування, захистити від вітру або сонця. У рюкзаку є два невеликих але практичних кишеньки. Один розташований в спинці рюкзака, а інший на стегнах поясу. Безпека ерго-рюкзака забезпечують високоякісні застібки-фастекси, які надійно фіксують стропи. Посилена конструкція ерго-рюкзака дозволяє витримувати вже дорослу дитину. Рекомендована прати у пральній машині 30 ° в делікатному режимі. Стильний дизайн і колірне рішення дозволить носити ерго-рюкзак під будь-який гардероб.

  Зроблено в Україні.