укррус

Телефони у Новомосковську

  Ваги Дитячі Прокат Новомосковськ

  Як тільки Ваш малюк народився його оглядає лікар-педіатр і відразу зважує і вимірює зріст.

   

  Потім дитина разом з Вами ще на 3-5 днів залишиться в лікарні для спостереження. У день виписки його знову зважують. У перші дні життя діти трохи втрачають у вазі, це обумовлено втратою рідини, установкою харчування, а також пристосування до умов життя . При виписці вага малюка відрізняється від початкової приблизно на 6-10%

   

  Вага новонародженого відіграє велику роль для визначення життєдіяльності дитини, його фізичного розвитку. Тому дуже важливо мати під рукою ваги, бажано електронні, які знадобляться Вам в перші місяці життя дитини. Взяти ваги напрокат обійдеться Вам зовсім недорого. Всього 70 грн в тиждень!

   

   

      Таблиця збільшення ваги малюка в перший рік життя

   

  Якщо дозволяють фінансові можливості і ви можете виділити 1300-1500 грн на покупку якісних, сертифікованих ваг, то спеціальний прилад для вимірювання новонароджених, звичайно, не буде в домі зайвим. Купити ваги Ви можете у нас, ціни уточнюйте за телефонами, вказаними нижче.

  Щоб Ви могли контролювати вагу свого малюка, без особливого збитку для Вашого бюджету - скористайтеся прокатом ваг. І Ви в домашніх умовах зможете чітко розуміти як розвивається Ваша дитина.

  Прокат ваг - це не розкіш, а, скоріше, необхідність в перший 1-3 місяці життя малюка. Зважувати дитину з собою на великих вагах до і після вигодовування - не практично, навіть з точки зору фізики і закону збереження енергії. Молоко від вас пішло, а малюкові прийшло, отже Ваша загальна маса не змінилася.

  Ваги дитячі напрокат в Новомосковську тепер реальність. Зручні, практичні, компактні, з функцією запам'ятовування останнього зважування.

   

  Ми доставимо Вам ваги до дому у зручний для Вас час і заберемо теж, як тільки Ви зрозумієте, що вони Вам більше не потрібні.

   

   Замовлення приймаються за телефонами без вихідних з 9:00 до 20:00

   Доставка замовлень:

  Понеділок - неділя: з 09:00 до 18:00

  Телефон: +38 095 844 70 07 (Viber)

  Телефон: +38 096 792 70 07

  Телефон: +38 073 209 77 27